Consultech recruitment services

 

Naše firma

Consultech byla založena v roce 1994 z důvodu rostoucích požadavků na nábor specialistů IT. Spoulprací s britským partnerem jsme zjistili, že přestože místní agentury poskytovaly uchazeče na pozice v IT, žádná z nich neměla metody pro efektivní posouzení těchto uchazečů.

Za použití zkušeností ze své 12-ti leté praxe v oblasti IT v Kalifornském počítačovém průmyslu a znalostí místního trhu získaných po příchodu do Prahy v roce 1991 jsem vyvinul systematický přístup k hledání a prověřování uchazečů o pozice v oblasti IT. Consultech má nyní výhodu rozsáhlých zkušeností z místního trhu a stále nabídí svým klientům individuálně přizpůsobené služby, což je možné jen u malých, velmi specializovaných agentur.

Naše datanáze anglicky hovořících uchazečů o zaměstnání zahrnuje specialisty na sítě, správu databází, programování, konzultace, projektový a IT management, marketing a obchod.

Naše dlouholeté zkušenost s náborem v oblasti IT v České Republice zahrnuje úspěšně dokončená vyhledávání pro velké množství rozličných jak mezinárodních, tak i českých firem. Znalosti Consultechu v oblasti počítačů a informačních systémů nám umožňuje efektivně vyhledávat a posuzovat uchazeče podle Vašich specifických požadavků.

Detailnější informace o našich službách naleznete na těchto stránkách.

Těšíme se na spolupráci s Vámi

Randy Myers - technický ředitel


© 2013 Consultech Recruitment Services