Consultech recruitment services

 

Informace pro uchazeče

Firma
Consultech je personálně poradenská agentura působící na našem trhu již od roku 1994. Jako jedna z mála v České Republice se specializuje na pracovní místa v technické a počítačové oblasti.
Klienti
Klienty firmy Consultech jsou jak největší světové společnosti operující na českém trhu, tak zavedené české firmy. Pracovní místa, která jsou jejjím prostřednictvím nabízena, zahrnují: správce sítí, systémovou analýzu, administrace databází, programování, management projektu, technický prodej a další, přičemž většina z nich není zveřejňována v žádaném z informačních médií.
Výhody spolupráce
Spolupráce s firmou Consultech umožňuje okamžitý přístup na pozice v předních světových i domácích společnostech, což znamená výornou příležitost pro osobní a profesní růst. Postavení klientů na trhu pak zaručuje odpovídající finanční ohodnocení související s nároky kladenými na osobu kandidáta.
Jazyky
U uchazečů na pozice je ve většině zahraničních firem předpokládána schopnost komunikovat v anglickém či německém jazyce, pro pozice v domácích společnostech pak anglický jazyk na úrovni čtení technického textu.
Ceny
Služby firmy Consultech jsou poskytovány zdarma a samozřejmostí je záruka, že veškeré informace o osobě uchazeče jsou drženy v naprosté tajnosti a použity pouze s jejím výslovným souhlasem.
Nástup
Ze současné nabídky volných pracovních míst, (pokud není uvedeno jinak) jsou všechny pracovní pozice volné k okamžitému nástupu.

V případě, že budete mít zájem zíslat bližší informace o některé z uvedených nebo dalších pozic, tak nás kontaktujte.

Tešíme se na spolupráci s Vámi

Randy Myers, ředitel


© 2013 Consultech Recruitment Services