Consultech recruitment services

Programátor (Android mobilní technologie)

Pro našeho klienta, novou, dynamicky se rozvíjející technologickou firmu, hledáme uchazeče na místo vývojáře pro mobilní zařízení.

Náplň práce:

  • · Portace primárního kódu na mobilní zařízení
  • · Zodpovědnost za vývojářská zařízení
  • · Testování vlastností nových zařízení a zjišťování informací o plánovaných koncových zařízeních
  • · Udržování příslušné knowledge base
  • · Sledování nových verzí SDK, vývojových nástrojů a technologií
  • · Konfigurace koncových zařízení

Požadavky

  • · VŠ vzdělání technického směru (případně SŠ + odpovídající praxe)
  • · AJ min. na technické úrovni (schopnost porozumět odborné literatuře)
  • · Velmi dobrá Kotlin Java nebo C++
  • · Smysl pro optimalizaci
  • · Alespoň základní znalost SQL
  • · Alespoň základní znalost assembleru
  • · Zájem o mobilní technologie
  • · Ochota k dalšímu vzdělávání
  • · Kandidát musí prezentovat ukázku vlastního kódu
  • Vítané:
  • · Znalost algoritmů 2D nebo 3D grafiky
  • · Nadšení pro mobilní technologie

Nabízíme

  • · Práce v dynamickém týmu
  • · Sídlo v centru Prahy
  • · Styk s moderními technologiemi
  • · Zaměstnanecké výhody

Místo práce: Praha