Consultech recruitment services

Java Programátor

Stabilní a dynamicky rostoucí společnost, která patří mezi přední firmy v České republice zaměřené na dodávky informačních systémů hledá uchazeče na pozici Java programátor.

Náplň práce:

  • - Vývoj aplikací na platformě Java
  • - Návrh a dokumentace SW architektury Java aplikací
  • - Podíl na tvorbě technické části nabídek
  • - Práce na zajímavých projektech pro zákazníky převážně z finanční sféry

Požadavky

  • - VŠ vzdělání nejlépe technického směru / SŠ + min. 2 roky praxe na odpovídající pozici
  • - Dobrou znalost programování v JAVA
  • - Znalost Spring, Tomcat, Jenkins, Maven, Oracle a třeba i Javascript.
  • - Aktivní znalost a práce s XML
  • - Dobré znalosti operačních systémů Windows nebo Linux
  • - Znalost objektově orientovaného programování, využití návrhových vzorů
  • - Smysl pro práci v týmu
  • - Iniciativní a tvůrčí přístup k práci

Nabízíme

  • - Zajímavou a samostatnou práci na vývoji klíčových produktů společnosti
  • - Atraktivní finanční ohodnocení, včetně bonusů
  • - Možnost zvyšování odborné kvalifikace
  • - Přístup k nejmodernějším technologiím v oblasti IT
  • - Práce v příjemném, moderním pracovním prostředí
  • - Možnost jazykových kurzů na pracovišti
  • - Příspěvky na stravování, kulturní a sportovní aktivity

Místo práce: Praha