Consultech recruitment services

C++ Programátor, Plzen

Pro menší rodinnou firmu s mnohaletou tradicí ve vývoji a tvorbě softwaru na míru, hledá vhodné kandidáty na pozici C++ programátor.

Náplň práce:

  • - Vývoj aplikací na platformě C++, znalost SQL
  • - programování SW dle přání (na míru) klienta
  • - aktivní spolupráce s IT konzultantem, občasná komunikace s klientem
  • - Podíl na tvorbě technické části nabídek
  • - spolupráce s ostatními odděleními

Požadavky

  • - SŠ, VOŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
  • - Dobrou znalost programování v C++
  • - Znalost a práce s SQL
  • - praxe na obdobné pozici
  • - Smysl pro práci v týmu
  • - Iniciativní a tvůrčí přístup k práci
  • - AJ na úrovni čtení technické dokumentace, aktivní výhodou
  • - ŘP sk. B

Nabízíme

  • - Flexibilní pracovní doba
  • - Výborný pracovní kolektiv
  • - Zaměstnanecké výhody a osobního rozvoje
  • - Finanční ohodnocení odpovídající odvedené práci

Místo práce: Plzen

Respond