Consultech recruitment services

Junior C++ Programátor

Uspěšná přední společností vyvíjející software pro monitoring, správu a zabezpečení rozsáhlých sítí, hledá vhodné kandidáty na pozici C++ programátor.

Náplň práce:

  • - Vývoj aplikací na platformě C++, znalost SQL
  • - Návrh a dokumentace SW architektury C++ aplikací
  • - Podíl na tvorbě technické části nabídek
  • - Práce na zajímavých projektech pro mezinarodní zákazníky

Požadavky

  • - VŠ vzdělání technického směru
  • - Dobrou znalost programování v C++
  • - Znalost problematiky síťování nebo IT bezpečnosti výhodou
  • - Znalost a práce s SQL
  • - Znalosti operačních systémů Linux
  • - Znalost objektově orientovaného programování, využití návrhových vzorů
  • - Smysl pro práci v týmu
  • - Iniciativní a tvůrčí přístup k práci
  • - AJ na úrovni čtení technické dokumentace, aktivní výhodou

Nabízíme

  • - Zajímavou a samostatnou práci na projektech v oblasti informačních systémů,
  • - Přístup k širší škále technologií v oblasti IT, účast na prestižních projektech,
  • - Možnost zvyšování odborné kvalifikace a osobního rozvoje,
  • - Finanční ohodnocení odpovídající odvedené práci,
  • - Typ pracovního vztahu: plný úvazek, možnost práce na IČ
  • - Zaměstnanecké výhody: osobní benefitní program

Místo práce: Praha